09.11.2020/21:50

Carrefour zachęca francuskich rolników do współpracy

Współpraca z lokalnymi dostawcami podczas pandemii to szczególnie silny trend na rynku spożywczym. Francuska sieć Carrefour opublikowała na swojej stronie internetowej komunikat, w którym zachęca lokalnych rolników do wprowadzenia swoich produktów na sklepowe półki.

Poprzez swoje kanały jakości Carrefour od prawie 30 lat buduje partnerstwa z francuskimi producentami, aby zagwarantować im odpowiednią cenę i obrót przez lata w zamian za ich zaangażowanie w dostawę świeżych, smacznych produktów, które są dobre dla zdrowia i środowiska – podała francuska spółka Carrefour.

Sieć handlowa dodaje, że Carrefour ma już ponad 18 tys. stałych partnerów - ku uciesze naszych klientów, którzy mogą być pewni, że w naszych sklepach znajdą coś dobrego do jedzenia. - Rolnictwo we Francji jest pełne talentów i dlatego Carrefour jest dziś atrakcyjny dla wszystkich producentów owoców i warzyw, którzy jeszcze nie trafili na nasze półki – zachęca detalista.

– Uprawiasz wysokiej jakości owoce i warzywa? Przyjdź do sklepu Carrefour, najbliżej Twojego gospodarstwa, abyśmy mogli spróbować Twoich produktów i udostępnić Twoje zbiory na naszych straganach – apeluje Carrefour.

Sieć sklepów podaje też bezpośredni kontakt do Matthieu Lovery, menedżera sektora owoców i warzyw w Carrefourze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także