02.05.2017/08:23

Carrefour zamiast Tesco w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

CH Focus Mall Piotrków Trybunalski czekają zmiany. Działający od kilku lat w piotrkowskiej galerii Focus Mall hipermarket Tesco ma być zamknięty. Zastąpi go Carrefour. Otwarcie sklepu zaplanowano na III kw. 2017 roku. Sklep francuskiej sieci zajmie w galerii powierzchnię blisko 3500 mkw.

Nowy hipermarket Carrefour ma być urządzony według najnowszych standardów sieci. Wprowadzenie nowego najemcy oznacza duże zmiany w galerii. Działający aktualnie supermarket Tesco po raz ostatni przyjmie klientów 30 kwietnia. Niebawem w galerii rozpoczną się także prace remontowo – adaptacyjne, służące przygotowaniu przestrzeni pod nowy hipermarket.

– W naszych galeriach stawiamy na marki dobre i lubiane przez klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączył Carrefour. Silny operator spożywczy to bez wątpienia ogromny atut centrum. Jego wejście zapowiada rozpoczęcie wprowadzania wielu zmian w obiekcie. mówi Joanna Klimaszewska – Retail Asset Manager w Rockcastle Poland.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach. Grupa Carrefour jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie. Już w III. kwartale bieżącego roku do tego grona dołączą Klienci galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Focus Mall Piotrków Trybunalski to galeria zlokalizowana w centrum miasta, działająca od 13 listopada 2009 r. Na 75 tys.mkw powierzchni GLA znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi znane sieci odzieżowe, sieci obuwnicze, market elektroniczny Media Markt, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, a także siłownia StepOne Fitness oraz 5-salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Z 15.07.2017

    Też jest w Radomsku i bliżej niż do Łodzi

  • Kasia Zet 18.06.2017

    Super. Brakowało mi tego sklepu i nie będę musiała jeździć do łodzi po ulubione pampersy dla mojego dziecka które dostępne są tylko w tym sklepie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.