21.06.2022/19:29

Castorama i Mastercard rozwijają usługę płatności ratalnych

Sieć sklepów Castorama zaoferowała usługę „Płać w ratach” w partnerstwie z Mastercard, Bankiem BNP Paribas oraz agentami rozliczeniowymi Fiserv i Worldline.

Oferta umożliwia rozłożenie zakupów o wartości minimum 400 zł na płatność ratalną obejmującą 3, 6 lub 12 równych rat. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart kredytowych Mastercard wydanych przez Bank BNP Paribas. 

Płatność jest realizowana od razu przy kasie lub na terminalu przenośnym. Klienci robiący zakupy w sieci sklepów Castorama mogą korzystać z oferty wielokrotnie. 

- Prowadzimy sprzedaż w multi-formacie poprzez 91 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy i aplikację mobilną. Nowe formy płatności i finansowania online i offline to usługi, w których rozwój inwestujemy i wdrażamy – komentuje Grzegorz Kwaśnik, konsultant ds. analityki finansowej w Castorama Polska.

- Nowa usługa łączy zalety karty kredytowej i kredytu ratalnego - pozwala skorzystać z finansowania niemal natychmiast, bez potrzeby dopełniania formalności czy czekania na decyzję kredytową, a jednocześnie umożliwia rozłożenie płatności na równe raty” – dodaje Kamila Kaliszyk z Mastercard.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także