03.10.2020/10:05

CCC szuka inwestora z doświadczeniem w e-commerce. Chce przyspieszyć rozwój projektu e-obuwie.pl

Grupa CCC, które analizuje pozyskanie dla eobuwia ok. 0,4-0,5 mld zł nowego kapitału, szuka dla spółki inwestora z doświadczeniem w e-commerce.

„Szukamy partnera, który będzie miał zasoby finansowe, ale i doświadczenie z obszaru budowania wartości firmy w e-commerce. Chcielibyśmy z tym partnerem nadać jeszcze większego impetu do rozwoju eobuwia (...) i dalej budować wartość eobuwie, a zakładamy, że z tego typu partnerami możemy liczyć na zwielokrotnienie wartości w perspektywie kolejnych lat - powiedział Karol Półtorak, wiceprezes CCC .

CCC poinformowało, że kontynuuje analizy i prace dotyczące zapewnienia na poziomie eobuwie. pl odpowiedniego przygotowania operacyjnego i finansowania, które umożliwią przyśpieszenie długoterminowego rozwoju tej spółki.

Jednym z analizowanych rozwiązań jest pozyskanie dla eobuwie.pl nowego kapitału (około 0,4-0,5 mld zł) od mniejszościowego inwestora, który dodatkowo wspierałby eobuwie. pl w pełnym wykorzystaniu nowych szans rynkowych. CCC zaznaczyło jednocześnie, że na obecnym etapie żadne wiążące decyzje w zakresie struktury, czy wartości finansowania nie zostały podjęte.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także