07.10.2019/17:25

Cedrob zainwestuje 100 mln zł w budowę mroźni

Port Gdański to ważny międzynarodowy węzeł komunikacyjny. Gdański terminal DCT obsługuje największe statki kontenerowe i plasuje się na świecie w pierwszej trójce terminali pod względem liczby kontenerów przeładowywanych podczas zawinięcia oceanicznej jednostki do portu. Co roku Port Gdański poprawia swoje rekordy przeładunku: w I półroczu 2019 r. przeładowano w nim ponad 27 mln ton towarów, co oznacza wzrost o 9% w stosunku do analogicznego okresu w roku 2018.

Grupa Cedrob jest największym polskim producentem mięsa, liderem w produkcji drobiu i trzody chlewnej oraz uznanym producentem wędlin. Posiada 28-letnie doświadczenie w branży, które jest gwarancją wysokiej jakości produkcji. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii zrównoważonego rozwoju, firma jest dziś globalnym dostawcą żywności. Eksportuje swoje produkty na ponad 60 rynków na całym świecie.  
 

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Rzetelność dziennikarska 08.10.2019

    ale ta spółka nazywa się: "Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A."

  • Maniek 08.10.2019

    Nie no sorry ale stroną umowy nigdy nie jest zarząd ale spółka/przedsiębiorstwo.

  • Rzetelność dziennikarska 08.10.2019

    Pisząc taki artykuł wypadałoby sprawdzić jak nazywają się strony transakcji. ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDAŃSK S.A. nie MORSKI PORT GDAŃSK

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.