15.04.2020/09:07

Centra handlowe solidarne w obliczu pandemii

Centra handlowe zorganizowały akcję wsparcia lokalnych społeczności w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom pandemii koronawirusa. Akcja #CentraOtwarteNaPomoc potrwa do oficjalnego zakończenia stanu epidemii w Polsce. 

Galerie dostarczają do działających w ich okolicach szpitali środki ochronne, maseczki, rękawiczki jednorazowe, przyłbice medyczne, gogle i kombinezony. Robią też zakupy dla seniorów, dowożą ciepłe posiłki i termosy z kawą czy herbatą Inicjują, a także akcje społeczne np. #bądźżyczliwy, wspierają oddolne działania społeczne.

Centra handlowe, stanowią obecnie około 84,5% całkowitych zasobów powierzchni handlowej w Polsce. W sumie funkcjonuje ich na rodzimym rynku około 500. To oznacza nie tylko ogromną powierzchnię użytkową, handlową i usługową, ale i potężny kapitał ludzki. 

#CentraOtwarteNaPomoc to obiekty: Metro Properties, Mayland Real Estate, EPP, GEMINI, Master Management, Apsys Polska, NEPI RockCastle, CEETRUS Polska, Klepierre Polska, Stary Browar i wiele innych! Centra, które już ruszyły z pomocą można znaleźć pod wspólnym hasztagiem. Kampanie zainicjował Retail Institute.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.