12.04.2017/08:05

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk już otwarte po rozbudowie

Po zakończonej rozbudowie i modernizacji 8 kwietnia nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Dzięki przeprowadzonym pracom obiekt zwiększył powierzchnię handlową GLA o około 5300 mkw., a liczba lokali wzrosła do ponad 70. Do dyspozycji klientów są również m.in. strefy wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, biblioteczka oraz przestrzeń do pracy wspólnej. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Dzięki przeprowadzonej rozbudowie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk znacznie rozszerzyło swoją ofertę handlową. Do portfolio obiektu dołączyło wiele znanych marek, m.in. KIABI, Terranova, Sinsay, Reserved Kids, Sizeer, Ryłko, Media Expert, Martes Sport, Empik, Duka oraz English Home, a także Wojas oraz Yves Rocher.

Dodatkowe usługi dla klientów oraz znak jakości O!Shopping

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest pierwszym obiektem Immochan wyróżnionym znakiem jakości O!Shopping. Oznaczenie przyznawane jest obiektom, które wprowadzą zmiany w takich obszarach jak oferta handlowa, udogodnienia dla klientów, nowe technologie i animacje. Dzięki przeprowadzonej rozbudowie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wprowadziło zmiany we wszystkich wymienionych obszarach.

W obiekcie znajduje się również wygodna strefa restauracyjna, w której można nie tylko zjeść posiłek, lecz również korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni. Osoby, które poszukują komfortowego miejsca do pracy, mogą skorzystać z bezpłatnej przestrzeni przeznaczonej do pracy wspólnej.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Powiększone Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zapewnia liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Są wśród nich pokój rodzica i dziecka oraz bezpłatny wewnętrzny plac zabaw dla dzieci, wyposażony w stół multimedialny. Z myślą o rodzinach z dziećmi Centrum Handlowe Gdańsk organizuje cykliczne animacje, warsztaty kreatywne, spotkania edukacyjne oraz teatrzyki. Również na parkingu wyznaczono 16 powiększonych miejsc dla rodzin z dziećmi i 8 kobiet w ciąży. Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży w kolejnych miesiącach Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zagospodaruje przestrzeń od strony przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.

Nowa identyfikacja wizualna i działania w mediach społecznościowych

W trakcie rozbudowy Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zmieniło również swoją identyfikację wizualną. Nowe logo nawiązuje do otrzymanego przez obiekt znaku jakości O!Shopping. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu pojawiły się nowe tabliczki kierunkowe i oznaczenia, które nawiązują do nowego logo.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk rozszerzyło także działania komunikacyjne. Uruchomiło na Internecie nowoczesną stronę internetową i jest obecne w mediach społecznościowych – na Facebooku, na Blogu i w Instagramie.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

4 komentarze

 • twa żonka 08.05.2017

  bez przesady, nie bedzie tak źle, pójdziesz, kupisz sobie coś w me od czasu do czasu.

 • twa żonka 08.05.2017

  bez przesady, nie bedzie tak źle, pójdziesz, kupisz sobie coś w me od czasu do czasu.

 • matias 07.05.2017

  czy ja wiem... kupa ludu będzie się przewijać, a było tak spokojnie.

 • narcyz 13.04.2017

  No i nareszcie mexpert pod domkiem :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.