21.06.2018/12:24

CH Złote Tarasy instalują system ładowania aut elektrycznych

Od 20 czerwca klienci Złotych Tarasów oraz użytkownicy parkingu podziemnego centrum będą mogli bezpłatnie skorzystać z ładowarek do samochodów elektrycznych. Stacje ładujące to jedno z rozwiązań wprowadzonych przez warszawskie centrum handlowe, wspierające działania oraz inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

CH Złote Tarasy oddadzą do dyspozycji klientów 2 stacje szybkiego ładowania, umiejscowione na poziomie -3 parkingu podziemnego. Systemy ładujące to rozwiązania pozwalające na szybkie zaopatrywanie w energię wszelkiego rodzaju pojazdów niezależnie od standardu. Ponadto, ich zaletą jest łatwość obsługi – wystarczy wybrać opcję zgodną z własnym autem i podłączyć stację ładowania.

Obiekt handlowy Złote Tarasy posiada certyfikaty BREEAM. Centrum stosuje różne energooszczędne rozwiązania, jak m.in. rowerki umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych czy zastosowane w części budynku energooszczędne oświetlenie i armatura pozwalająca oszczędzać wodę poprzez aktywację fotokomórek.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.