09.12.2020/12:25

Circle K Extra - zmiany w programie lojalnościowym dla klientów sklepów na stacjach paliw

Od czwartku 9 grudnia program lojalnościowy sieci paliwowej Circle K nosi nazwę Circle K Extra. Przy okazji tej zmiany operator stacji przygotował dla swoich klientów m.in. rabaty na zakupy.

- Wraz z nową nazwą naszego programu lojalnościowego zmieniliśmy jego szatę graficzną oraz przygotowaliśmy specjalne oferty dla naszych klientów - tłumaczy Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K. - Odpowiadając na ich potrzeby, jako pierwsi na rynku, wprowadzamy rabaty na paliwo dla osób indywidualnych. Punkty Extra nadal będzie można zbierać za tankowanie i zakupy na naszych stacjach, a potem wymieniać je na produkty z oferty gastronomicznej, czy nagrody z katalogu - dodaje Droździak.

Zmianę nazwy oraz szaty graficznej programu Circle K Extra wspiera kampania promocyjna w kanałach online oraz radiu. W ramach działań promocyjnych przygotowano również spot reklamowy Za planowanie mediów do tej kampanii odpowiada dom mediowy MediaCom.

Od środy 9 grudnia za każdy zatankowany litr paliwa klienci Circle K będą otrzymywać punkty. Po zatankowaniu łącznie 50 l paliwa - dostaną vouchery rabatowe do wykorzystania przy okazji kolejnej wizyty.

Każdorazowo po zebraniu łącznie 100 litrów, klienci poza rabatem na paliwo otrzymają dodatkowy prezent - voucher na bezpłatną myjnię. Inne promocje dla lojalnych klientów to m.in. bezpłatna co szósta kawa, a także co szósty hot dog gratis.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także