23.05.2018/11:03

Circle K rozwija koncept piekarniczy Great Bakery

Sieć paliw Circle K chce zachęcić klientów do robienia zakupów w jej sklepach convenience, oferując im pieczywo "wypiekane kilka razy dziennie, przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta". Sieć chwali się wdrożeniem konceptu Great Bakery z pieczywem i ciastkami już na 96 z ponad 350 stacji w Polsce.

- Wdrożenie konceptu Great Bakery na kolejnych stacjach uzależniamy od sytuacji rynkowej i potencjału danej lokalizacji - mówi Paweł Bartkiewicz, Food & Coffee Category Manager w Circle K Polska. - Pewne jest, że będziemy rozwijać ten koncept zarówno jeżeli chodzi o liczbę stacji, jak i oferowane produkty. Kolejne nowości produktowe przygotowujemy na sezon letni i jak zawsze będziemy chcieli zaskoczyć naszych klientów nowymi smakami - dodaje.

Firma zapewnia, że pieczywo dostępne na jej stacjach "wyprodukowane jest na bazie najwyższej jakości naturalnych produktów i prawdziwego zakwasu". Stacje, na których uruchomiono koncept piekarniczy dodatkowo mają oferować świeżo przygotowywane kanapki.

Circle K od dwóch lat sukcesywnie rozwija również w Polsce markę Simply Great Coffee. Koncept samoobsługowych punktów kawiarnianych wdrożony jest na 230 stacjach własnych i franczyzowych w całej Polsce. W tym roku Circle K planuje jego uruchomienie w kolejnych kilkunastu punktach.

W ofercie Simply Great Coffe oprócz kaw klasycznych takich jak espresso, americano czy latte można znaleźć nowoczesne kombinacje kawowe – na przykład Chai Tea Latte oraz kawy sezonowe. Sieć wyliczyła, że przygotowanie kawy trwa jedynie 34 sekundy.

Firma Circle K Polska (do niedawna Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 350 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.