22.02.2020/18:21

Citronex ma już dziewięć stacji paliw. Równolegle z szyldem Dyskont Paliwowy rozwija współpracę z BP

Od soboty 22 lutego firma Citronex jest operatorem już nie ośmiu, lecz dziewięciu stacji paliw w Polsce. Najnowsza stacja w portfolio zlokalizowana jest koło Gubinka, w bliskim sąsiedztwie przejścia granicznego w Sękowicach.

To zarazem trzecia stacja firmy Citronex, która będzie działać z logiem BP (współpraca na zasadzie franczyzy). Oprócz tego spółka posiada jeszcze sześć stacji pod marką Dyskont Paliwowy Citronex (dwa najnowsze ruszyły we wrześniu 2019 r. w Iłowej oraz w październiku w Kątach Wrocławskich). Stacje firmy funkcjonujące tak pod pierwszym, jak i pod drugim brandem, zlokalizowane są na południowo-zachodniej ścianie Polski.

Na terenie najnowszej stacji w Gubinku znajduje się sklep czynny przez całą dobę, a także bistro Picaro. Dla klientów przygotowano obszerny parking dla samochodów osobowych (34 miejsca postojowe) i ciężarowych (44 miejsca postojowe), wieloproduktowe dystrybutory paliwowe oraz dwustronny dystrybutor LPG.

BP w Gubinku akceptuje karty flotowe: Routex, UTA i DKV. Kierowcy zawodowi na stacji mogą odpocząć, zatankować i odświeżyć się korzystając z pryszniców.

Grupa Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. Z małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą ponad 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.