13.05.2020/09:56

Co zrobić, aby klienci wrócili do centrum handlowego?

Galerie handlowe nie cieszą się dużą popularnością po ponownym otwarciu części sklepów 4 maja. Eksperci oceniają, że nieuniknionym skutkiem obecnej sytuacji będzie spadek liczby klientów w centrach handlowych i zmiana ich nawyków zakupowych. Oprócz tego, pojawiają się prognozy dotyczące szybszego rozwoju sprzedaży w modelu omnichannel i showroomingu. Niewykluczone są także upadłości bądź restrukturyzacje, a co za tym idzie – wzrost odsetka pustostanów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Czytelnik portalu 15.05.2020

    Chciałbym zauważyć, że jeśli konsumenci tracą zatrudnienie, tracą dochody, albo mają zmniejszone pensje, to logiczne że zmniejszy się konsumpcja. Prosta logika. Może wreszcie się skończą też czasy w centrach handlowych, że wchodząc do sklepu już do wchodzącego biegła natarczywa obsługa, która nie pozwalała normalnie obejrzeć, co w ogóle jest w asortymencie.

  • NIECH WRÓCI NORMALNOŚĆ 14.05.2020

    JAK TO CO ZROBIĆ BY KLIENCI WRÓCILI DO GALERII POWÓD JEST BARDZO PROSTY ZNIEŚĆ WSZELAKIE ZAKAZY I NAKAZY I WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI JAK BYŁA KIEDYŚ BY SWOBODNIE ROBIĆ ZAKUPY A NIE DOSTAWAĆ WYTYCZNE JAK JAKIŚ NIEWOLNIK

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.