31.05.2020/09:42

Coca Cola wprowadza do sprzedaży w Polsce kawy Costa Coffee

Będą to pierwsze tego typu produkty wprowadzone na wiele rynków europejskich od czasu, gdy Coca Cola nabyła Costa Coffee w ubiegłym roku. Charakterystyczna mieszanka Mocha Italia firmy Costa Coffee będzie teraz dostępna w sklepach.

Costa Coffee została przejęta przez The Coca Cola Company na początku ubiegłego roku, ale dopiero teraz wprowadza na rynek nową kategorię kaw do spożywania w domu, w podróży i w pracy. Nowość dostępna będzie w Bułgarii, Polsce i na Węgrzech, a wkrótce także w Grecji, Szwajcarii, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, Irlandii i Irlandii Północnej.

Zoran Bogdanovic, dyrektor generalny Coca Cola HBC stwierdził: Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom domową kawę Costa Coffee. To posunięcie wzmacnia siłę, zasięg i elastyczność naszej oferty i stanowi początek długoterminowego planu rozwoju związanego z marką Costa na wszystkich 28 rynkach.

Pełna gama produktów Costa Coffee będzie obejmować pełne ziarna, paloną i mieloną kawę, saszetki z kawą, kawę Ready-to-Drink i kawę jakości barista do samodzielnego przygotowania za pośrednictwem urządzeń Costa Express.

Jill McDonald, dyrektor generalny Costa Coffee powiedział: Premiera naszych nowych produktów na nowo zdefiniuje sposób i miejsce, w którym ludzie mogą cieszyć się kawą na naszych europejskich rynkach. Łączymy wiedzę marketingową, europejską skalę i wiarygodność dystrybucji Coca Cola HBC z doświadczeniem Costa Coffee w dziedzinie kawy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.