09.02.2021/08:37

Coca Cola wyłącznym dystrybutorem wódki Nemiroff na Łotwie, Litwie i w Estonii

Od lutego 2021 roku Coca Cola HBC rozszerza partnerstwo z marką Nemiroff stając się wyłącznym dystrybutorem wódki na Łotwie, Litwie i w Estonii.

- Jesteśmy dumni z nawiązania partnerstwa z Nemiroff. Wierzymy, że połączenie wyjątkowego wizerunku marki, ogromnej wiedzy i reputacji z naszą siłą w dystrybucji pozwolą nam zapewnić konsumentom na Łotwie, Litwie i Estonii nowe doznania smakowe i doświadczenie w „miksologii”. Sojusz doskonale wpisuje się również w naszą strategię portfolio 24/7, która ma na celu oferowanie napojów na każdą okazję przez całą dobę – zapowiedział Jaak Mikkel, dyrektor generalny Coca-Cola HBC na Polskę i kraje bałtyckie.

- Po roku współpracy w innych krajach z Coca-Cola HBC jesteśmy bardziej niż zadowoleni z wyników. W 2020 roku Nemiroff wzrósł o 18 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim i oczywiście nasza współpraca ma swój wkład w to osiągnięcie. Dlatego teraz z przyjemnością dodajemy Łotwę, Litwę i Estonię do naszej globalnej mapy partnerstwa. Nemiroff jest już znaną i lubianą marką na tych rynkach, ale razem z tak doświadczonym partnerem, jakim jest Coca-Cola HBC, spodziewamy się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki - mówi Yuriy Sorochynskiy, CEO Nemiroff Vodka.

Coca-Cola HBC na Polskę i kraje bałtyckie kontynuuje rozbudowę swojego portfolio. Plany obejmują budowanie wiedzy specjalistycznej, rozwój kategorii koktajli we współpracy z lokalną branżą HoReCa oraz edukację konsumentów w zakresie odpowiedzialnego picia.

Oprócz krajów bałtyckich Coca-Cola HBC prowadzi również dystrybucję wódki Nemiroff do Polski, Włoch, Austrii i Armenii.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także