15.05.2020/10:18

Coraz więcej najemców w Stop Shop Siedlce

Decyzje rządowe w zakresie wznowienia szerokorozumianego handlu w Polsce pozwoliły kolejnym najemcom parku handlowego Stop Shop w Siedlcach na rozpoczęcie działalności w tej nowej lokalizacji.

Do grona dodatkowych sklepów, w których można robić zakupy od pierwszych dni maja dołączyły: Świat Zabawek, Jysk, CCC, Pepco, Deichmann, Martes Sport, Smyk, KIK, TEDi, Kakadu oraz Vision Express. Natomiast trzy marki LPP w tym projekcie, tj. Sinsay, House i Cropp, a także Diverse, otworzyły swoje sklepy 15 maja, Euro RTV AGD otwiera 16 maja. Pomimo niepełnego funkcjonowania nowego obiektu i restrykcji w zakresie liczby osób w sklepach, Stop Shop Siedlce w pierwszym tygodniu po uwolnieniu handlu (od 4 maja) odwiedziło prawie 44 tys. klientów.  

Stop Shop Siedlce otwarty oficjalnie został w dniu 26 marca br., w okresie największego natężenia pandemii COVID-19. W pierwszej fazie, w ramach tej nowej inwestycji swoją działalność rozpoczęły sklepy, które zgodnie z decyzjami rządowymi, były do tego uprawnione, tj. Biedronka, Hebe, Dealz, a następnie Rossmann. Otwarcia kolejnych lokali sprawiły, że siedlecki park handlowy funkcjonował na ok. 65 proc. „swojej mocy” (przy tym wskaźniku otwarć liczony był „footfall” pierwszego tygodnia, od 4 maja). Natomiast, po otwarciu sklepów trzech marek LPP – Sinsay, House, Cropp jak również Diverse oraz Euro RTV AGD, wskaźnik funkcjonujących lokali w siedleckim Stop Shop-ie wzrośnie do łącznie 80 proc. Rozpoczęcie sprzedaży przez pozostałych, ostatnich najemców planowane jest w najbliższym czasie.  

Należący do Immofinanz, Stop Shop Siedlce posiada ponad 14 tys. mkw. pod wynajmem. Jest to już dziesiąty i zarazem największy park handlowym inwestora pod tą marką, na terenie Polski.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • orde3 18.05.2020

    Najważniejsze że będzie Cropp, salon niezbędny w każdej galerii.

  • milennials 15.05.2020

    We wszelkiego rodzaju parkach handlowych powinno być więcej zieleni. Gdzie jakieś drzewa, bo na zdjęciu nie widać?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.