10.06.2021/09:09

Cropp otworzył salon w zupełnie nowym koncepcie [GALERIA]

Salon Cropp w Avenidzie Poznań został ponownie uruchomiony – tym razem w zupełnie nowym koncepcie. Na powiększonej o ponad 100 metrów powierzchni sieć przygotowała szereg oryginalnych designerskich rozwiązań.

Marka Cropp zaprezentowała swój najnowszy koncept salonu odzieżowego. Czym ma się on wyróżniać? Szerokie wejście, przyciągająca wzrok witryna, jasne ściany, ciekawe faktury i akcenty kolorystyczne. Odświeżone, stonowane wnętrze ma charakter.

W designie nowego salonu zdecydowano się zaakcentować różnorodność poprzez siłę kontrastów. W tym celu zastosowano z pozoru ciężkie i mocne materiały w połączeniu z delikatnymi formami, uzyskując dzięki temu wrażenie lekkości.

Dodatkowo, w trosce o środowisko, w aranżacji salonu wykorzystane zostały materiały z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Cropp jest skierowaną do młodych ludzi, miejską marką odzieżową, należącą do LPP. Pierwszy sklep brandu powstał w Polsce w 2004 roku. Obecnie marka posiada 387 sklepów, w tym 182 zlokalizowanych w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także