24.04.2023/08:27

Czeka nas powtórka z ubiegłorocznej paniki cukrowej w sklepach? Rekordowe ceny cukru na giełdach

Cukier, choć i tak jest rekordzistą pod względem wzrostu ceny w ostatnich latach, może jeszcze podrożeć. Wszystko przez niższe zbiory w Brazylii i Indiach, co wywindowało ceny na giełdach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
  • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
  • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
  • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
  • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
  • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

4 komentarze

  • Nie ulegam panice 04.06.2023

    Niech sobie drożeje ja już przestaję kupować cukier zdrowiej dla zdrowia i oszczędniej dla kieszeni

  • Nickt 27.04.2023

    Brednie. Mamy najtańsze paliwo w Europie. Ty chyba nie widziałeś cen i marży na paliwie nigdzie indziej poza Polską albo głowy z tvn-box'a nie wystawiasz.

    Co do cen prądu to zgoda, to jest ewidentny wałek. Tak samo jak ruina fotowoltaiki i prosumentów, zasady były jasne i bardzo korzystne dla ludzi, ludzie zainwestowali w milion instalacji w Polsce w parę lat, a tu nagle sru.

  • tALENT 25.04.2023

    Największym spekulantem w Polsce jest Pis. Wystarczy choćby przykład cen paliw pompowanych przez kontrolowany przez Pis ORLEN. Straciliśmy w zeszłym roku na tym kilka albo i więcej miliardów złotych. A co z cenami prądu dla firm ustanowionymi przez pIS JAKO NAJWYŻSZE W eUROPIE ?

  • Nickt 24.04.2023

    No tak. Ulewne deszcze w Chinach to wystarczający powód dla spekulantów do wybicia ceny cukru w Polsce na poziom przynajmniej 10zł/kg. Zadziała? Oczywiście. Będzie niezły show. Mam już popcorn naszykowany. Oczywiście cukier też mam w zapasie, kupiony po ludzkiej cenie czyli 3zł/kg.

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także