27.02.2017/11:30

Cukiernia, większa apteka i nowa Stokrotka w Lublinie

Nowi najemcy otworzą działalność w miejskich lokalach wystawionych na przetarg – podaje dziennikwschodni.pl.

W miejscu restauracji przy Lubartowskiej 7 ma powstać cukiernia. Lokalizacja jest dobra, bo blisko deptaka, za to wysoka była wywoławcza stawka czynszu postawiona przed uczestnikami przetargu przez Zarząd Nieruchomości Komunalnych. To 50 zł netto miesięcznie za każdy metr kwadratowy. Przy powierzchni 126 mkw. daje to prawie 6300 zł netto. Innej niż dotąd klienteli służyć będzie wkrótce lokal przy Narutowicza 83.

Po działającej tu od dawna pijalni piwa nie ma już śladu. Apteka wynajmie po pijalni 76 mkw. Nowy szyld zawiśnie też nad jednym z lokali w rzędzie pawilonów przy Głębokiej, gdzie do wzięcia było niecałe 119 mkw. po sklepie spożywczym. Przy Głębokiej 8a będzie działać sklep spożywczy sieci Stokrotka. Tu wywoławcza stawka czynszu wynosiła 25 zł netto za mkw. miesięcznie.

Czytaj więcej na dziennikwschodni.pl.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ruda 28.02.2017

    Lubię robić zakupy w lubelskim Outlet Center, mogliby tam otworzyć jakąś poważną cukiernie, wówczas byłoby idealnie :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.