15.03.2021/12:48

Czereśnie suszone Helio Natura wyróżnione przez konsumentów

Czereśnie zdobyły uznanie wśród klientów i otrzymały złoty medal w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. Produkt łączy w sobie wszystkie atuty lubianych owoców, bez wad w postaci pestek i krótkiej dostępności w ciągu roku.
 

Czereśnie z linii Helio Natura są naturalnie suszone, a nie kandyzowane. To dobry dodatek do deserów, sałatek i innych dań. Poręczne opakowanie sprawia, że sprawdzą się jako zdrowa przekąska w domu, w pracy, w szkole, na spacerze i w podróży, przy każdej pogodzie i o każdej porze roku.

– Tytuł Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów towarzyszy Helio od I edycji tego rankingu. Nie stajemy zatem na podium po raz pierwszy, i wierzę, że nie po raz ostatni. Rola tegorocznego "złota" wydaje się być jednak wyjątkowa. W czasach transformacji rynku związanej z pandemią, detaliści szczególnie potrzebują wiarygodnych źródeł wiedzy o tym, jakie wyroby wiodą prym i cieszą się zaufaniem konsumentów. Nagroda dla czereśni suszonych jasno wskazuje, że bakalie Helio zaliczają się do produktów wybieranych przez Polaków w dobie domowego kucharzenia oraz wzmożonej troski o zdrową dietę – mówi Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu, Helio.

 

Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu, Helio (Helio)

 

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów, realizowanego przez wydawcę „Wiadomości Handlowych” cyklicznie od dziesięciu lat, jest wyłonienie topowych nowości wprowadzonych na rynek w minionych 12 miesiącach. W tym roku były to produkty, które pojawiły się w sprzedaży w okresie pomiędzy początkiem września 2019 roku a końcem września roku 2020.

Badaniem objęte są wyłącznie propozycje nowe albo odświeżone wersje wyrobów już istniejących. Unikatowa formuła projektu oraz fakt, że znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów umieszczony na opakowaniach wyrobów faktycznie zachęca klientów do ich zakupu, sprawia, że cieszy się on dużą popularnością. Rokrocznie do udziału w badaniu zgłasza się kilkadziesiąt firm działających w branżach spożywczej, chemicznej i kosmetycznej. Daje to w sumie kilkuset pretendentów do tytułu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów.

W ostatniej edycji rankingu, która przypadła na niełatwy czas pandemii, ich grono wcale nie było mniejsze niż zazwyczaj. Badanie objęło 252 produkty i linie produktowe, które zostały przyporządkowane do 49 kategorii.

Tegoroczne badanie jak zawsze przeprowadził renomowany, głęboko osadzony w branży FMCG instytut GfK Polonia. Produkty, które otrzymały tytuł najlepszych i medale od złotego do brązowego, wybrało grono najsurowsze z możliwych – sami konsumenci. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.