17.08.2020/15:00

Czeski Kaufland umożliwił zakupy w aplikacji mobilnej

Od sierpnia Kaufland oferuje w Czechach zakupy samoobsługowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej – donosi serwis mediaguru.cz.

Sieć Kaufland od sierpnia wprowadziła nową opcję zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest to projekt pilotażowy, który jest obecnie dostępny w dwóch sklepach w Pradze w Jarovie i Ołomuńcu. Od października usługa będzie dostępna w kolejnych 28 sklepach. W Czechach zakupy przez aplikację mobilną umożliwiły już wcześniej m.in. sieci Globus, Tesco i Makro.

W przypadku zakupów samoobsługowych klienci muszą pobrać aplikację Kaufland, utworzyć cyfrową kartę K-Card i po uruchomieniu zeskanować kody wybranych produktów. Następnie wkładają je do torby i podają przy kasach ekspresowych. – Usługa K-Scan przynosi wiele korzyści. Oszczędza ona czas klientów, oraz zapewnia im wgląd w cenę zakupów. Co więcej, nie muszą już oni rozładowywać towaru z koszyka na taśmę. Premia to automatycznie naliczana zniżka K-Card – komentuje Renata Maierl, rzecznik prasowy czeskiego oddziału sieci Kaufland.

W aplikacji mobilnej klienci mogą również stworzyć własną listę zakupów, a poza aktualną ofertą, ulotką i oryginalnymi przepisami, znajdą wszelkie informacje o karcie lojalnościowej Kaufland Card.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także