19.11.2021/00:26

Czeski Rohlik zapowiada szeroką ekspansję na rynku e-grocery w Europie. W 2022 r. chce uruchomić sprzedaż żywności w trzech kolejnych krajach

W pierwszej połowie 2022 r. czeski lider e-grocery Grupa Rohlik uruchomi dostawy artykułów spożywczych pod nową marką Sezamo we Włoszech i Rumunii. Od wiosny 2022 r. blisko 2,5 miliona gospodarstw domowych w Mediolanie i Bukareszcie po raz pierwszy będzie mogło zamówić produkty w e-sklepie czeskiego operatora. W drugiej połowie 2022 r. ruszy e-sklep Sezamo w Hiszpanii. Czeski potentat rozpoczyna ekspansję na nowych rynkach powołując się na analizy, które wskazują mocny wzrost zapotrzebowania na usługi e-grocery w tych krajach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także