11.04.2023/15:26

Cztery aplikacje klientów Future Mind triumfują w konkursie Mobile Trends Awards

Tegoroczna edycja konkursu Mobile Trends Awards 2022 zgromadziła w swoich szeregach ścisłą czołówkę firm z branży technologicznej. Projekty realizowane dla klientów Future Mind odniosły poczwórne zwycięstwo. Największy sukces przypadł aplikacji mobilnej Sinsay. Rozwiązanie współtworzone z Silky Coders dla LPP zostało uhonorowane Grand Prix oraz nagrodą w kategorii "M-commerce". Asystent Żabka, narzędzie umożliwiające digitalizację szeregu procesów sklepowych, zostało nagrodzone w kategorii "biznesowe rozwiązanie oparte o mobile", a aplikacja mobilna Hebe została uhonorowana nagrodą specjalną w kategorii “M-commerce” za dostępność cyfrową.

W ramach tegorocznej edycji konkursu Mobile Trends Awards 2022 aż sześć projektów współtworzonych przez firmę technologiczno-doradczą Future Mind, zakwalifikowało się do prestiżowego konkursu branżowego – Mobile Trends Awards 2022. Trzy z nich – Asystent Żabka, aplikacja mobilna Sinsay, która powstała we współpracy z Silky Coders oraz aplikacja mobilna Hebe, zwyciężyły w swoich kategoriach. Dodatkowo, rozwiązanie cyfrowe należące do popularnej marki odzieżowej z grupy LPP, zdobyło w tym konkursie również nagrodę główną.

–  Zarówno nagrodzone, jak i nominowane w konkursie produkty cyfrowe są przykładem projektów, które zostały zbudowane według najwyższych standardów i zgodnie z oczekiwaniami ich przyszłych użytkowników. Przystępując do pracy nad każdym z nich staraliśmy się maksymalnie poznać potrzeby naszych partnerów i dostarczyć im rozwiązania, które są praktyczne dla ich klientów, efektywne kosztowo oraz które przyniosą wiele korzyści dla ich biznesów – mówi Tomasz Woźniak, CEO Future Mind. –  Nagrody dla aplikacji mobilnej Sinsay, Asystenta Żabki oraz Hebe potwierdzają towarzyszące nam poczucie, że jesteśmy liderem rynku, w zakresie tworzenia zaawansowanych rozwiązań mobilnych. Otrzymanie łącznie aż sześciu nominacji świadczy o zaufaniu, jakim klienci darzą nasze zespoły za ich profesjonalizm i zindywidualizowane podejście.

Asystent Żabka to kolejny – po aplikacji mobilnej żappka skierowanej do konsumentów – produkt cyfrowy stworzony i rozwijany przez sieć Żabka we współpracy z Future Mind. Pozwolił on na digitalizację szeregu procesów sklepowych, które do tej pory były wykonywane ręcznie. Aplikacja priorytetyzuje zadania pracowników, automatyzuje procesy, a także reaguje w czasie rzeczywistym na wydarzenia w sklepie, pełniąc funkcję cyfrowego asystenta załogi, przy użyciu między innymi rozwiązań AI. To właśnie innowacyjność projektu i skala wsparcia, jaką Asystent Żabka zapewnia pracownikom sieci, zostały docenione w tegorocznej edycji konkursu.

Aplikacja marki Sinsay, która została zbudowana od zera przez zespoły Future Mind i Silky Coders, w szybkim tempie pozyskała szerokie grono zwolenników. W ciągu roku od jej startu pobrano ją już ponad 3,5 miliona razy. Głównym celem aplikacji jest zapewnienie klientom dostępu do usług oferowanych przez markę zarówno online, jak i offline. Dzięki niej użytkownicy mogą płynnie przechodzić między kanałami i mają zapewnione spójne doświadczenie zakupowe.

Z aplikacji mobilnej Hebe korzystają klienci sieci drogerii, którzy robią zakupy zarówno online, jak i offline. Głównymi wyzwaniami, z którymi zmierzył się zespół Future Mind podczas realizacji projektu, było unowocześnienie interfejsu, usprawnienia w zakresie użyteczności aplikacji oraz odświeżenie jej wyglądu, przy jednoczesnym pozostawieniu charakteru marki Hebe, co zostało docenione przez kapitułę konkursową i Fundację Widzialni.

Poza zwycięskimi rozwiązaniami o nagrodę w konkursie walczyły także inne produkty cyfrowe przygotowane przy wsparciu zespołu Future Mind – Super-Pharm (projekt realizowany przy współpracy z Exorigo-Upos), eobuwie.pl (we współpracy z MODIVO S.A.) oraz Reserved (projekt realizowany przy współpracy z Silky Coders).

Mobile Trends Awards (Materiał Partnera)

Mobile Trends Awards to coroczny konkurs branży mobile w Polsce, którego celem jest wyróżnienie i promocja najlepszych rozwiązań, aplikacji i projektów z branży mobilnej. Jest on organizowany przez serwis Mobile Trends, który skupia specjalistów z branży mobilnej. Konkurs koncentruje się na kilku kategoriach, takich jak najlepsza aplikacja mobilna, najlepsze rozwiązanie mobilne dla biznesu, najlepsze rozwiązanie mobilne dla konsumentów, technologia wspierająca mobile oraz wiele innych. Przyciąga zarówno duże, jak i mniejsze firmy z branży mobilnej, a także deweloperów, projektantów i innych specjalistów z tej dziedziny.


Future Mind to spółka doradczo-technologiczna, która od 15 lat tworzy innowacyjne produkty cyfrowe. Zespół Future Mind składa się z ponad 150 doświadczonych specjalistów, w tym analityków, konsultantów, programistów oraz projektantów UX i UI. Dzięki unikalnemu, holistycznemu podejściu firma wspiera klientów w podejmowaniu decyzji strategicznych w obszarze digital i utrzymywaniu produktów przez cały cykl życia. Współpraca z wyspecjalizowanymi partnerami technologicznymi z całego świata gwarantuje klientom najwyższą jakość w każdym projekcie. Tworzone przez ekspertów Future Mind rozwiązania były wielokrotnie nagradzane podczas konkursów branżowych, a dynamiczny wzrost firmy został wyróżniony przez takie magazyny jak Forbes i Financial Times.

Więcej na stronie: https://www.futuremind.com/


Autor: Paweł Wasilewski

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.