14.12.2019/13:07

Cztery nowe sklepy KiK w ciągu jednego dnia

Zgodnie z zapowiedziami operatora sklepów KiK, grudniowe plany firmy zakładają otwarcie kilkunastu sklepów. W ramach realizacji tego zamierzenia, 12 grudnia uruchomiono cztery nowe sklepy – w Czeladzi, Mogilnie, Węgorzewie i Zabrzu.

Dla KiK-a ważnym kryterium w planach ekspansji jest atrakcyjna lokalizacja sklepów. Pod pojęciem „atrakcyjności” kryją się zarówno galerie handlowe, jak i retail parki, ale także główne ulice miast, deptaki lub okolice dużych osiedli mieszkaniowych. Dwa z czterech otwartych sklepów zlokalizowane są w centrach handlowych.

Średnia powierzchnia sklepów KiK wynosi ok. 650 mkw. Tylko dzięki tym otwarciom marka oddała do użytku klientów ok. 2.600 mkw. powierzchni sprzedażowej. KiK chce jeszcze w tym roku posiadać sieć sklepów liczbę niemal placówek w Polsce.
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Imprezowicz 30.12.2019

    A na Święta nic. Taki jest KIK.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.