26.10.2020/12:50

Czy pandemia trwale zmieni zwyczaje zakupowe Polaków?

Nowa pandemiczna rzeczywistość wymusiła natychmiastową reakcję ze strony detalistów, zarówno w odpowiedzi na wprowadzane restrykcje, jak również zmiany założeń i strategii, którymi kierowali się firmy w dłuższej perspektywie. Pandemia wpłynęła także na konsumentów, którzy zmienili swoje podejście do dokonywania zakupów oraz oczekiwania w stosunku do sprzedawców.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zadowolony klient 26.10.2020

    Ja zacząłem zamawiać coraz więcej rzeczy przez internet, wygodnie ze swojej kanapy. Odpada czas sterczenia w kolejkach do kas, odpada czas robienia kilometrów po korytarzach galerii handlowych w hałasie, przekrykiwaniach klientów, drażniącej muzyce, ostrych zapachach. Sama wygoda, ile się da, tyle zamówię z dostawą do domu, albo do punktu odbioru, ewentualnie do paczkomatu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także