17.12.2019/09:42

Daria Sobczyk-Matysek prezesem Sokpol Koncentraty

Daria Sobczyk-Matysek, dotychczasowa wiceprezes Sokpol Koncentraty, objęła funkcję prezesa zarządu producenta soków, musów, przecierów i koncentratów owocowych i warzywnych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

 • anatol smakosz 03.05.2021

  Szanowny Prezesie
  Piję Wasz produkt "nektar pomarańcza"RIVIVA i więcej tego obrzydlistwa nie kupię,bo smakuje to mniej więcej tak jak popłuczyny powstałe po wyplukaniu pojemnika po soku pomarańczowym.Szanowny Prezesie wodę to ja mam wszelką i to pewnie w lepszym gatunku niż ta ,którą wlewacie do tego "nektaru".Po co więc transportować jakąś tam wodę do sklepów?Czy nie lepiej rozlewać do butelek sok pomarańczowy 100%,który w handlu jest już rozprowadzany?Wody to już sobie klient sam doleje jak zechce.Butelkujcie sok 100% w butelkach 1,5 l,a może jeszcze większych, a oszczędzicie na transporcie ,na plastiku,czyli będzie to super trendy.Nalegam rozważcie moj pomysł i nie produkujcie bubli smakowych.
  Z poważaniem
  Stefan Smakosz

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.