15.05.2023/11:17

Dariusz Sinkiewicz, CEO Lagardère Travel Retail Polska, gościem specjalnym kongresu Retail Trends

Dariusz Sinkiewicz, dyrektor zarządzający ds. handlowych i innowacji Lagardère Travel Retail Polska, weźmie udział w tegorocznej edycji kongresu Retail Trends. Wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 25 maja w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Chcesz poznać opinie ekspertów na temat wyzwań, z którymi mierzy się handel? Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie. 

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Dyrektor zarządzający ds. handlowych i innowacji w Lagardère Travel Retail Polska, zabierze głos w debacie „Resilient & Green Retail". Jej uczestnicy będą rozmawiać o budowaniu odporności firm w czasach niepewności i chaosu. Prelegenci podzielą się doświadczeniami w tym zakresie. Odpowiedzą na pytanie, jakie strategie biznesowe najlepiej sprawdzają się w takich okolicznościach i pozwalają budować przewagi konkurencyjne.

Tematem do dyskusji będą także kwestie związane z obszarem HR i elastycznością modeli zatrudnienia. W trakcie debaty zastanowimy się nad tym, na ile mocno kryzys kosztowy przyspieszy transformację cyfrową. Porozmawiamy również o tym, jak odnaleźć się w nowych warunkach i przełożyć nowe możliwości na ofertę lepiej dostosowaną do oczekiwań nowego konsumenta. 

Udział w tej debacie potwierdzili dotychczas:

  • Dariusz Sinkiewicz, Dyrektor Zarządzający ds. Handlowych i Innowacji, Lagardère Travel Retail Polska;
  • Krzysztof Tokarz, prezes zarządu, GK Specjał;
  • Malgorzata Bochenek, Country Business Development and Transformation Manager, Ikea;
  • Maciej Herman, CEO, Lotte Wedel;
  • Andrzej Izraelski, dyrektor handlowy, członek zarządu, Lewiatan Holding;
  • Karolina Tarnawska, Global Indirect Procurement Director, Grupa Pepco;
  • Przedstawiciel Mintel

Kim jest Dariusz Sinkiewicz?

Dariusz Sinkiewicz pełni funkcję CEO linii Travel Essentials w spółce Lagardere Travel Retail Polska od blisko siedmiu lat. Wcześniej odpowiadał za finanse w kilku firmach (w tym w tej, z którą jest związany obecnie). Był CFO w Circle K. Wcześniej pracował na analogicznym stanowisku w Lagardère Travel Retail Polska oraz FM Logistic Polska.

Początek jego ścieżki zawodowej związany był z Tesco Polska, gdzie spędził siedem lat, rozwijając karierę w dziale finansów.

Dariusz Sinkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i posiadaczem dwóch dyplomów – magistra kierunku finanse i zarządzanie oraz licencjata kierunku marketing.

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Partnerzy Retail Trends (retailtrends.pl)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.