13.01.2017/15:16

David Boner odchodzi z zarządu Grupy Eurocash

Eurocash poinformował o tym, że David Boner złożył 13 stycznia br. rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu spółki. Rezygnacja nie zawierała informacji o przyczynach takiej decyzji.

Boner członkiem zarządu Eurocashu był przez przez niecałe dwa lata. Decyzja o przyjęciu go do spółki podjęta została przez radę nadzorczą Eurocashu 25 lutego 2015 r. W dystrybucyjnej firmie Boner odpowiedzialny był za dwie jednostki biznesowe: Eurocash Cash & Carry oraz Eurocash Alkohole.

Przypomnijmy, przed dołączeniem do Eurocashu, Boner przez ok. dwa lata pełnił funkcję prezesa Makro Cash & Carry. Z Grupą Metro związany był od 2008 r. Zanim trafił do Polski, pracował m.in. w oddziale pakistańskim. Przed przejściem do Metro, Boner zatrudniony był w Charoen Pokphand Foods Public.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • felix 14.01.2017

    A teraz zupełnie przypadkiem Charoen Pokphand Foods Public wchodzi do Polski ... Super(drob) ...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.