11.04.2017/13:14

David de Bosschere prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów w Polsce ponownie przeprowadza duże zmiany w modelu zarządzania. David de Bosschere został nowym prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce.

Warto przypomnieć, że w maju 2016 r. Jérôme Laxalt i Jacques Schubert zastąpili ówczesnego prezesa Patricka Renaulta przejmując jego obowiązki w zarządzaniu polskim oddziałem Grupy Muszkieterów. Jednocześnie obowiązki szefa grupy podzielono między obu menadżerów. Jérôme Laxalt objął funkcję prezesa ITM Polska, z kolei funkcję prezesa spółek SCA PR Polska (Intermarché), MGI Polska (Bricomarché) i Baza Poznańska objął Jacques Schubert.

Jak będzie wyglądał nowy zarząd Grupy Muszkieterów w Polsce, a także poszczególnych spółek francuskiego operatora powinniśmy dowiedzieć się w ciągu kilku najbliższych dni. 

Davidem de Bosschere jest właścicielem sklepu Intermarché w miejscowości Margny-les-Compiegne w departamencie Oise. Wcześniej w strukturach Grupy Muszkieterów we Francji pełnił funkcję szefa ds. rozwoju w regionie północnym, a następnie dyrektora marketingu całej grupy.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów działa w Polsce od 20 lat i liczy ponad 370 marketów pod szyldami Intermarche i Bricomarche. W centrali Grupy w Swadzimiu oraz supermarketach zatrudnionych jest łącznie około 16 tys. osób. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.