19.01.2017/16:33

Deflacja i niskie marże wywołały problemy wielu sieci detalicznych i hurtowych

W grudniu opublikowano informacje o niewypłacalności 77 polskich przedsiębiorstw wobec 61
w grudniu 2015 roku. Według danych Euler Hermes całym 2016 roku opublikowano informacje o 805 przypadkach niewypłacalności wobec 747 w tym samym okresie ub. roku (+8%). Duże problemy miała w ubiegłym roku branża handlowa.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • 11 20.01.2017

    Jak PIS prowadzi antyrynkową i antydemokratyczną politykę, wprowadza chaos prawny i podatkowy a poseł Kaczyński mówi, że nie jest ważny dla niego wzrost gospodarczy tylko to, żeby Polacy żyli zgodnie z jego wizją świata to mamy efekty takie jakie mamy - wzrost gospodarczy spadł z 4,3% za PO do prawdopodobnie poniżej 2,0% w ostatnim kwartale 2016 a firmy bankrutują bo rynek w niepewnych czasach się zwija.. Nawet Morawiecki wyciszył się już ze swoimi prezentacjami w Powerpoint i o super Polsce za 20 lat bo realia znacznie odbiegają od tego co mówi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.