29.05.2017/10:59

Dekada Grójec w rozbudowie

Dekada powiększy swój obiekt w Grójcu. W centrum handlowym przybędzie 3000 mkw., które zajmie m.in. nowy najemca – JYSK, oraz marka Martes Sport przenosząca się do lokalu o większej powierzchni niż dotychczas przez nią zajmowany.

Dekada Grójec, centrum handlowe typu convenience, liczy 5700 mkw. powierzchni, na której jest 17 lokali handlowo-usługowych. Niebawem obiekt zostanie rozbudowany o prawie 3000 mkw., dzięki czemu jego łączna powierzchnia najmu będzie wynosić 8700 mkw. Do grona najemców dołączył JYSK – międzynarodowa sieć handlowa, oferująca klientom asortyment z segmentu wyposażenia domu. Obecnie liczy około 2300 sklepów w 41 krajach na całym świecie. W Dekadzie Grójec zajmie lokal o powierzchni 1180 mkw.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.