19.05.2017/10:45

Delikatesy Centrum ruszają z marketingową ofensywą

Sieć Delikatesy Centrum rusza ze swoją pierwszą kampanią telewizyjną. Akcja pod hasłem „Smak jest w Centrum” będzie prowadzona od 18 maja w największych stacjach telewizyjnych. Co ciekawe, tego typu kampanię będzie można oglądać po raz pierwszy w historii tej sieci w TVP, Polsat, i TVN.

Kampania ma na celu podkreślić czym wyróżnia się oferta Delikatesów Centrum w segmencie mięs i wędlin, czyli świeżych produktów z tradycyjnej lady mięsnej, gdzie personel sklepu doradza, kroi i porcjuje na życzenie. Wysoka jakość oraz różnorodność oferowanych mięs, wędlin, a nawet serów jest możliwa dzięki współpracy ze sprawdzonymi, pozytywnie przechodzącymi restrykcyjne kontrole i audyty dostawcami (również lokalnymi), którzy codziennie dostarczają produkty do Delikatesów Centrum.

Metoda cofnięcia akcji całej drogi od apetycznej potrawy do produktu dostarczonego do sklepu, podkreśla że na doskonały smak składa się wiele czynników, ale najważniejszym z nich jest świeże, najwyższej jakości mięso – bez dobrej jakości składnika nawet profesjonalny kucharz nie przygotuje pysznego dania.

Nowa kampania będzie prowadzona w mediach offline – TV oraz online, w sieci społecznościowej. Kampania będzie trwać do 7 czerwca.

Organizatorem franczyzowej sieci Delikatesy Centrum jest Eurocash Franczyza część grupy kapitałowej  Eurocash S.A. Obecnie sieć obejmuje ponad 1080 sklepów.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ: 
Stokrotka ma nową strategię komunikacyjno-wizerunkową. Sieć stawia na "świeżość"

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.