19.11.2019/19:01

Delikatesy Deli z Mińska Mazowieckiego instalują kasy samoobsługowe

W sklepie Deli Delikatesy zlokalizowanym w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Piłsudskiego zainstalowane zostały dwie kasy samoobsługowe z modułem płatności kartą. Rozwiązanie jest elementem systemu sprzedaży i współpracuje z programem do zarządzania sklepem.

- Instalacja kas samoobsługowych pozwala nam na efektywną obsługę klientów płacących kartą. Z naszej analizy wynika, że płatności bezgotówkowe stanowią u nas sporą część transakcji dlatego zdecydowaliśmy się na taką konfigurację kas.  Urządzenia samoobsługowe są również dla nas odpowiedzią na pojawiające się problemy na rynku pracy – komentuje Cezary Słodownik z Deli Delikatesy.

Delikatesy Deli to rodzinna firma, działająca na rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się nie tylko handlem detalicznym, ale także produkcją wyrobów garmażeryjnych - trafiają one do sklepów, ale także restauracji czy szkół.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Max46 20.11.2019

    Brawo za świetną krótką nazwę i szyld,czyli litery blokowe przestrzenne,identycznie jak w Niemczech,Szwajcarii czy Skandynawii,a nie jakieś kasetony kryte folią (np.Biedronka),czy te paskudne neony jak z PRL (modne w stolicy). Kolejny plus dla was za brak tandetnie oklejonych witryn! Mam dość oglądania sałaty,podwawelskiej i kajzerek w witrynie każdego spożywaczaka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.