06.09.2016/09:56

Delikatesy Lawaro tworzą nową sieć handlową - galeria zdjęć

Sieć Delikatesy Lawaro ruszyła na podbój polskiego rynku. Operator ma obecnie trzy sklepy  na pomorzu, a dokładnie w Gdańsku, Chwaszczynie i Dziemianach pod Kościerzyną.

Wkrótce jednak ruszą kolejne placówki Delikatesów Lawaro. Firma szuka pracowników do sklepów m.in. w Gdyni, Starej Kiszewie i Przywidzu.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy "nasze Sklepy to wynik długoletniego doświadczenia i wynik skumulowania informacji oraz wiedzy przekazanej przez naszych klientów.” I dodają „stworzyliśmy miejsce, do którego chcemy przychodzić do pracy i robić zakupy.” Firma postawiła na przyjemną atmosferę, wysoką jakość obsługi, fachowe doradztwo oraz bogaty wybór asortymentu i produktów świeżych.

„Tworzymy miejsce, w którym każdy klient znajdzie produkt którego szuka, znajdzie produkt o wysokiej jakości w cenie niższej niż się spodziewa. Gwarantujemy natychmiastowe reagowanie na potrzeby klienta” – zapewniają przedstawiciele sieci Delikatesy Lawaro.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.