01.01.2022/12:00

Delivery Hero przejmuje Glovo. Trzęsienie ziemi na europejskim i światowym rynku delivery i q-commerce [MAPA]

Firma Delivery Hero i część akcjonariuszy spółki Glovo podpisali dziś porozumienie, na mocy którego niemiecki operator rynku delivery – i dotychczasowy mniejszościowy udziałowiec - obejmie większościowy pakiet akcji hiszpańskiego Glovo. Transakcja może oznaczać głębokie zmiany na rynku delivery i q-commerce w Europie i na świecie. Obie firmy są liderami technologicznymi, a połączenie biznesów może im pomóc w zbudowaniu efektywnych i rentownych rozwiązań m.in. z obszaru logistyki dostaw.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 02.01.2022

    Taka pasja i wizja, że 2 reklamówek nie potrafili dostarczyć albo kradli produkty ci wspaniali rowerzyści zza wschodniej granicy :) Za każdym razem cyrk, braki, coś nie zgadzało, kontaktu tel. zero, mailowego zero, gadanie z botami na czacie, czekanie miesiąc na zwrot kasy. Nie korzystam i nie będę korzystał z Glovo nigdy w życiu po kilku nieudanych podejściach. A nowy niemiecki właściciel niech wykorzysta tę wspaniałą technologię jaką są np. telefony i maile, żeby usprawnić obsługę. O dostawach samochodowych nie wspominając już nawet bo to też całkiem fajna i dość dobrze znana technologia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także