16.12.2019/14:39

Demonstracje przed restauracjami Subway na całym świecie

W ostatni weekend Stowarzyszenie Otwarte Klatki zorganizowało demonstracje przed restauracjami Subway w największych miastach Polski, wtórując organizacjom z całej Europy. Obrońcy zwierząt apelują do firmy Subway o polepszenie warunków życia kurczaków hodowanych na mięso poprzez przyjęcie polityki wyższego dobrostanu.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • erazm 16.12.2019

    Od kiedy samoobslugowy fast food z kanapkami zostal restauracja??! Restauracja to miejsce 1. Z OBSLUGA (klient to gosc, nie stoi w kolejce, wchodzi, siada i jest obslugiwany). 2. klient restauracji je sztuccami, z talerza, zas napoje podaje sie w kieliszkach, a nie w... tekturze pokrytej plastikiem. Jesli zas czlek sam siebie obsluguje, stoi w kolejce, nosi tace, je rekami z plastykowej tacki i papieru, ba nawet po sobie sprzata(!) to NIE jest nawet bar (w barze sa jednak talerze i szrucce.), a juz na pewno NIE restauracja.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.