01.04.2016/09:54

Diners Club wprowadza w Polsce karty kredytowe

1 kwietnia na polski rynek wejdzie pierwsza pozabankowa karta kredytowa. Jak zapewnia Diners Club atutem karty będą niskie oprocentowanie kredytu i korzystne warunki wypłaty gotówki z bankomatów.

Wprowadzenie karty kredytowej to rewolucja w ofercie Diners Club Polska. Dotychczas wydawca był znany z firmowych i indywidualnych kart obciążeniowych z bogatym pakietem usług dodatkowych, które gwarantują kredyt w postaci limitu karty, ale w przeciwieństwie do kart kredytowych wymagają spłaty zadłużenia w całości po upływie okresu bezodsetkowego.

- Wykorzystujemy nasze duże kompetencje w zakresie oferowania kredytu oraz kompleksowego serwisu, aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Chcemy pozostać firmą klubową, oferującą najlepszy produkt dla klientów wymagających i podróżujących. Nie zamierzamy konkurować z bankami, które mają inną filozofię w zakresie wydawania kart. Nie dążymy do tego by nasza karta była masowa i jedyna w portfelu – mówi Katarzyna Fatyga z Diners Club.

Wszystkie karty prywatne Diners Club wydane od 1 kwietnia będą równocześnie kartami kredytowymi i obciążeniowymi

Diners Club Polska wydaje na terenie Polski karty obciążeniowe z okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni. Karty Diners Club są dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych zawodów i aktywnym podróżnikom. Diners Club Polska ma licencję KNF jako krajowa instytucja płatnicza. Jako spółka prawa polskiego działa od 1997 r. Jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.