25.05.2020/15:34

Dlaczego tekstylne maseczki kupimy w spożywczaku, a nie w sklepie odzieżowym?

Wielu klientów dziwi się, dlaczego maseczki ochronne, mimo że wykonane z materiału i szyte np. w domach, są niedostępne dla klientów sklepów odzieżowych. Skoro można tam kupić koszule, spodnie czy bieliznę, dlaczego brakuje akurat maseczek? Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak sklepy reagowały na pojawiające się wraz z koronawirusem zmiany zapotrzebowania w ofercie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Asiaa 26.05.2020

  Swoją droga Reserved nie sprzedaje maseczek, ale szyli je, żeby pomoc naszej służbie zdrowia, za to podziękowania im się należą.

 • cycu 26.05.2020

  ale po co kupować szmatki, jak nic nie dają, przecież nasz tzw. minister zdrowia jasno to powiedział, że maseczki nic nie dają (dodam od siebie, że jedynie grzybice płuc, bardzo ciężką do wyleczenia), rozumiem, że przed służbami mundurowymi, ale przecież można mieć przeciwwskazania, jak ten lud nie myśli tylko tępo słucha telewizorni i tego szlamu zeń płynącego!

 • klient z miasta 25.05.2020

  Przynajmniej kolejną maseczkę można kupić przy okazji kupna jedzenia, bo jakoś nie widzi mi się lecieć specjalnie po trzy pary butów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.