02.09.2019/14:55

Do końca 2020 r. Polomarket chce zmodernizować wszystkie swoje supermarkety

Grupa Polomarket, od początku br. przeprowadziła już blisko 40 modernizacji sklepów. Ostatnie z nich to sklepy w Pucku, Lubinie, Solcu Kujawskim oraz Aleksandrowie Łódzkim. Sieć ma w planach utrzymanie dotychczasowego tempa modernizacji oraz kontynuowanie procesu unowocześniania swoich sklepów.

Zgodnie z przyjętą strategią do końca 2020 roku Grupa Polomarket zamierza zmodernizować wszystkie swoje obiekty, a także wyraźnie przyspieszyć z budowami nowych sklepów i rozbudową dotychczasowych według najnowszych standardów.

Jak wskazują przedstawiciele sieci Polomarket „zmodernizowane obiekty charakteryzują się dużą funkcjonalnością, która przekłada się na wygodę robienia zakupów przez klientów. Sklepy zaopatrywane są w bardzo nowoczesne systemy obsługi klientów i ekspozycji produktów. Sieć konsekwentnie wyposaża swoje obiekty w niskoemisyjne urządzenia chłodnicze zasilane czynnikiem CO2 lub glikolem, a także inne najnowsze proekologiczne rozwiązania, takie jak fotowoltaika czy oświetlenie ledowe.”

Sklepy sieci Polomarket są budowane, rozbudowywane i modernizowane według najnowszego konceptu zrealizowanego ostatnio w  Łebie, Darłowie i Stegnie.

Sieć Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów. Dziś sieć liczy ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • tyru 05.09.2019

    W Toruniu przy Lecha po "modernizacji" jest mniej kas i jeszcze większe kolejki niż zwykle

  • AG 03.09.2019

    Byłem w Darłowie, fajny sklep.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.