18.12.2020/11:26

Do końca 2020 roku Avia uruchomi 6 stacji ze sklepami Eat&Go

Grupa Umonot zamknie 2020 rok z 60 stacjami paliw Avia. Jeszcze w tym roku planuje uruchomić 6 kolejnych stacji paliw wyposażonych w koncept sklepowo-gastronomiczny o nazwie Eat&Go.

Sieć stacji paliw Avia wprowadziła w nowo powstających obiektach swój autorski koncept Eat&Go w lipcu br. Stał się standardem dla stacji, które są przyłączane do sieci Avia. Między innymi dlatego pojawi się także na nowych stacjach w Puławach, Piotrkowie Trybunalskim, Międzyrzeczu, Silnowie, Czaplinku oraz Horyszowie Polskim, które do końca 2020 roku zaczną działać pod marką Avia.

- Jesteśmy przekonani, że nowe stacje Avia zaskoczą swoją atrakcyjną ofertą zarówno okolicznych mieszkańców miejscowości, w których powstaną nasze punkty, jak również przejeżdżających kierowców. Gwarantujemy wysoką jakość paliw, przystępne ceny oraz aromatyczną kawę z nowego konceptu gastronomicznego Eat&Go — komentuje Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający Siecią Avia w Polsce i na Ukrainie.

Koncept Eat&Go to połączenie minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii nowoczesnego sklepu typu convenience. Jego elementami są strefa relaksu, z regularnymi gniazdkami i wejściami USB do ładowania telefonów, nowoczesne oświetlenie z designerskimi lampami, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji, zmodernizowane toalety oraz nowy kącik kawowy zaopatrzony w szwajcarskie ekspresy.

Koncept Eat&Go wprowadza także na stacje Avia ciekłokrystaliczne ekrany wielkoformatowe Digital Signage informujące kierowców o najnowszych promocjach, a także  audio-i aromamarketing.

Każda z sześciu nowo otwieranych stacji Avia pojawi się w innej miejscowości, ale wszystkie oferują kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru popularnych paliw. Nowa stacja w Puławach położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 824, łączącej Puławy z Kazimierzem Dolnym i może pochwalić się odnowioną myjnią samochodową. Stacja w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowana przy ulicy Al. Gen. Wł. Sikorskiego 52, oprócz myjni samochodowej ma także spory parking oraz motel obok stacji. Duży ruch klientów spodziewany jest natomiast na stacji w Międzyrzeczu, która położona jest w mieście, przy ulicy 30 stycznia 58A, tuż obok dyskontu spożywczego. Nowa stacja w Horyszowie Polskim, leży przy drodze krajowej nr 74, łączącej przygraniczny Hrubieszów z Zamościem. Natomiast stacja w Silnowie zbudowana została przy drodze krajowej nr 20, łączącej Pomorze Zachodnie z Pomorzem Gdańskim. Ostatnia z nowych stacji położona jest w przepięknej okolicy Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, przy ulicy Jana Kochanowskiego 21, tuż przy niedużym osiedlu mieszkaniowym, które zapewni stacji stałych lokalnych klientów.

Z końcem 2020 roku sieć stacji Avia liczyć będzie ponad 60 działających obiektów, które obejmują swoim zasięgiem prawie całą Polskę.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także