18.05.2020/11:56

Dostawca żywności, firma Stava powołała radę nadzorczą

Firma Stava, która zajmuje się dowozami posiłków i zakupów spożywczych, powołała radę nadzorczą. Członkowie rady mają pełnić funkcje nadzorcze i doradcze. 

W skład rady nadzorczej spółki Stava weszli Piotr Halupczok, dyrektor zarządzający Arriva Poland, Witold Kowalski, były prezes polskich oddziałów Nike i Telepizzy oraz Wojciech Mróz, doradca inwestycyjny i przedsiębiorca.

- Pomimo pandemii, nasza spółka cały czas dynamicznie się rozwija. Dowozy jedzenia cieszą się rosnącą popularnością i to szansa na dalsze skalowanie naszego biznesu. W dwa lata w okresie od 2018 do 2019 urośliśmy o 1170 proc., średnio 11,2 proc. miesięcznie. Jestem przekonany, że wsparcie i wiedza Piotra Halupczoka, Witolda Kowalskiego i Wojciecha Mroza pomogą nam rozwijać jeszcze szybciej niż do tej pory - powiedział Paweł Aksamit, prezes Stava.

Stava jest firmą franczyzową w branży dowozów posiłków. Firma świadczy usługi kurierskie dla restauracji. Zajmuje się również dowozem zakupów spożywczych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.