Douglas uruchamia w Krakowie flagową perfumerię w najnowszym koncepcie

W krakowskim centrum handlowy Bonarka City Center została otwarta flagowa perfumeria Douglas. Innowacyjnie zaaranżowany i znacznie rozbudowany House of Beauty, zajmujący teraz powierzchnię ponad 530 mkw., jest największą z ośmiu lokalizacji Douglas w Krakowie.

Nie była to jedyna inwestycja firmy sfinalizowana w lipcu. W dobiegającym końca miesiącu Douglas uruchomił także perfumerię o powierzchni ponad 200 mkw. w Galerii Kazimierz (również Kraków) oraz placówkę w częstochowskiej Galerii Jurajskiej – w tym wypadku było to de facto reotwarcie po przenosinach do większego lokalu, o powierzchni 290 mkw.

Na klientów Douglas w Bonarka City Center czeka nowa, innowacyjnie zaaranżowana przestrzeń, w której zastosowano także szereg rozwiązań multimedialnych. - Całe wnętrze utrzymane jest w eleganckiej, złotej kolorystyce. Przygotowano tutaj strefy tematyczne, w których oprócz produktów ze standardowej oferty sieci można znaleźć m.in. perfumy niszowych marek. Klienci będą także mieli możliwość skorzystania z zabiegów w gabinecie kosmetycznym znajdującym się na terenie perfumerii – podkreśla Douglas.

- Cieszymy się, że mimo, trudnego okresu po pandemii udało nam się zrealizować te planowane od dłuższego czasu inwestycje – mówi cytowana w komunikacie Agnieszka Mosurek-Zava, dyrektor generalna Douglas w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. -  Jestem przekonana, że Douglas w nowej odsłonie będzie się cieszyć jeszcze większą sympatią Polek, które doceniają nowoczesny design, najnowsze trendy, jak i wyjątkową obsługę naszych konsultantów. Nawet gdy ze względu na obecną sytuację post-covid, część usług związanych z testowaniem produktów musiała zostać ograniczona, nasi eksperci dbają o zachowanie wyjątkowej atmosfery i bezpieczeństwa – dodaje szefowa sieci.

Po najnowszych otwarciach Douglas zarządza w Polsce siecią 143 perfumerii, zlokalizowanych w galeriach handlowych i przy ulicach handlowych w ponad 70 miastach. W całej Europie sieć posiada ponad 2,4 tys. perfumerii w 21 krajach.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także