25.04.2017/08:25

DP Drogerie Polskie otwierają kolejne placówki handlowe

Kolejna drogeria w sieci DP Drogerie Polskie zostanie otwarta 27 kwietnia br. w Kłobucku, w Parku Handlowym Tęcza, przy ul. Wieluńskiej 31 b. Drogeria ma około 200 mkw., jest zorganizowana w pełnym standardzie DP. Jej właścicielka, Aleksandra Wierus, w grudniu 2016 r. otworzyła pierwszą drogerię w sieci DP. Prowadzi także kilka własnych sklepów spożywczych w sieci Lewiatan.

DP Drogerie Polskie to sieć założona przez firmę dystrybucyjną Błysk z Jastrzębia-Zdroju. Pod jej szyldem działa około 300 drogerii franczyzowych oraz własne należące do spółki Visage. Leszek Szwajcowski, wiceprezes sieci, zapowiada kolejne otwarcia drogerii. W maju powstaną sklepy w Brzegu i w Nysie. Do sieci przystąpiły ostatnio także dwie drogerie z Wrocławia prowadzone przez spółkę DRS.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.