02.10.2018/15:47

Drogerie Hebe zostały wyposażone w cyfrowe systemy witrynowe

Cyfrowe nośniki w witrynach pojawiły się w 170 sklepach sieci drogerii Hebe w całej Polsce. Zobaczyć można na nich treści reklamowe i marketingowe dotyczące oferowanych produktów.

Należąca do spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sieć Hebe postawiła na nowoczesny system komunikacji wspierającej sprzedaż. Profesjonalne systemy witrynowe to dedykowane ekrany, które emitują treści dotyczące oferowanych w tych sklepach produktów.

Wdrożone oprogramowanie Signio S2 pozwala m.in. na szybsze dotarcie z komunikacją do sklepów oraz wygodniejsze zarządzanie emisją cyfrowych treści. Ciekawą i praktyczną funkcją jest kontekstowe – w zależności od lokalizacji – kierowanie przekazu do klientów punktów handlowych. Dzięki temu drogerie Hebe mogą błyskawicznie komunikować się ze swoimi klientami oraz powodować, że treści w punktach sprzedaży będą dynamiczne i bardziej atrakcyjne.

Za koncepcję, kompleksowe dostarczenie rozwiązania oraz utrzymanie sieci digital signage odpowiada polska spółka technologiczna Nanovo.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.