18.11.2020/12:03

Drogerie Natura uruchomiły pierwszą, flagową placówkę w nowym koncepcie eko

Sieć Drogerie Natura otworzyła w należącym do EPP Pasażu Grunwaldzkim swój flagowy sklep. Po modernizacji wnętrza lokal o powierzchni 200 mkw jako pierwszy został dostosowany do nowego konceptu marki i zyskał jeszcze bardziej zieloną i nowoczesną oprawę dla bogatej oferty kosmetyków naturalnych.

Zgodna z proekologicznymi trendami – bliższa naturze, zielona i innowacyjna – otwarta po modernizacji flagowa lokalizacja jednej z największych na polskim rynku sieci drogeryjnych to zupełnie nowa odsłona znanego detalisty. Przy modernizacji postawiono nacisk na ekologię, dlatego we wnętrzu dominuje wykończenie w tonach klonowego drewna i kojarząca się z naturą kolorystyka bieli i antracytu. Nawiązujące do przyrody elementy z wizualizacją drzewa i soczystej zieleni już od wejścia przyciągają wzrok i zachęcają do przyjrzenia się zawartości wyspy, na której zlokalizowane zostały kosmetyki naturalne.

Dodatkowo, dzięki zainstalowaniu ekranu dotykowego na realistycznej ścianie z liści, klienci mają też dostęp do pełnej oferty handlowej sieci. W ten sposób drogeria ułatwia zapoznanie się z aktualną propozycją internetową i zamówienie produktów, m.in. z odbiorem własnym we wrocławskiej lokalizacji.

– Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najemcom jak najlepsze warunki do dalszego wzrostu w zmieniającym się otoczeniu rynkowym, dlatego jest nam niezwykle miło, że sieć Drogerie Natura, która jest najemcą Pasażu Grunwaldzkiego od 2016 roku, wybrała właśnie nasze wrocławskie centrum na realizację swojego nowego konceptu. W EPP bardzo uważnie śledzimy trendy i cieszymy się, że w naszych centrach jest coraz bardziej zielono, co jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby coraz bardziej świadomych ekologicznie klientów – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Zlokalizowany w samym sercu Wrocławia Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku. Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także