07.06.2013/11:49

Druga edycja targów sieci Kefirek

21 czerwca w Krakowie odbędzie się największa impreza łącząca detalistów i dostawców spożywczych w regionie małopolskim- targi sieci franczyzowej Kefirek. Organizatorzy spodziewają się blisko 100 wystawców.

Targi poświęcone są głównie uczestnikom sieci franczyzowej Kefirek, choć nie tylko. – Zapraszamy wszystkich właścicieli i kierowników sklepów w regionie – mówi Janusz Kot, dyrektor marketingu spółek Kefirek i Serpol. Dodaje, że tego dnia detaliści będą mogli skorzystać z wyjątkowych, jednodniowych ofert i osobiście porozmawiać z dostawcami. Z kolei franczyzobiorcy, których jest już ponad 60, będą mogli podyskutować na temat oferty, logistyki, marketingu itp. z osobami odpowiedzialnymi w sieci za te zagadnienia, a także z członkami zarządu. Targi odbędą się 21 czerwca (piątek), w godz. 10-17 w centrum Targi w Krakowie przy ul. Centralnej 41. Ofertę zaprezentuje blisko 100 dostawców artykułów spożywczych i przemysłowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.