26.05.2017/11:51

Drugi bar-drive Społem już wkrótce w Białymstoku

Przy ulicy Brzechwy 3 trwają prace rozbiórkowo-modernizacyjne wokół supermarketu Tęcza należącego do PSS Społem Białystok. Na przełom sierpnia i września obok sklepu powstanie kolejny społemowski bar. Na wzór otwartego w sierpniu 2016 roku Hermesa, będzie tu można zamawiać dania prosto z samochodu – podaje poranny.pl.

W nowoczesnym barze bistro z 60 miejscami konsumpcyjnymi i okienkiem dla zmotoryzowanych będzie można kupić zestawy lunchowe i obiadowe. Tęcza zyska nowoczesną elewację komponującą się z otoczeniem i zwiększy niemal dwukrotnie powierzchnię, zaś w asortymencie będzie ponad 10 000 pozycji. Na nowoczesnych stoiskach z produktami świeżymi znajdą się mięso, wędliny, garmażerka, owoce i warzywa, a także ciasta i pieczywo wypiekane na miejscu. z samochodu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.