12.07.2020/14:51

Dwie Biedronki na Dolnym Śląsku po modernizacji

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, otworzył ponownie dwa sklepy po remoncie. Zmodernizowane sklepy znajdują się we Wrocławiu i Kiełczowie.

Biedronki na Dolnym Śląsku dostosowano do tzw. formatu 2.0. W obu sklepach zastosowano ekologiczne rozwiązania. Zainstalowano oświetlenie LED oraz wymieniono urządzenia chłodnicze na wykorzystujące ekologiczny gaz CO2.

Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego sklepów Biedronka na Dolnym Śląsku mówi, że format Biedronek 2.0 zakłada zaprojektowanie przestrzeni sklepu w sposób bardziej przyjazny dla klientów.

W obu sklepach zamontowano kasy samoobsługowe obok tradycyjnych. Wrocławska placówka ma  759 mkw. i 55 miejsc parkingowych. Sprzedaży Biedronki w Kiełczowie liczy ponad 1000 mkw. i parking liczący 81 miejsc.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.