02.07.2020/11:28

Dwóch menedżerów Grupy Żywiec rezygnuje z miejsc w zarządzie spółki

Michael McKeown i Luca Giordano zrezygnowali z pełnienia funkcji członków zarządu Grupy Żywiec - poinformowała giełdowa spółka.

Oświadczenia w tej sprawie wpłynęły do spółki, odpowiednio, w środę i czwartek. Zarówno McKeown, jak i Giordano, rezygnują z funkcji członków zarządu z dniem 1 września 2020 r.

- Rezygnacja Pana Michaela Petera McKeown związana jest z zakończeniem procesu integracji Browaru Namysłów [z Grupą Żywiec - red.] i objęciem nowych obowiązków w spółce - tłumaczy firma. - Złożenie rezygnacji przez Pana Luca Giordano związana jest z zamiarem realizowania przez niego kolejnych planów zawodowych w Grupie Heineken - wskazano.

Michael McKeown objął funkcję członka zarządu Grupy Żywiec w 2007 r., zaś Luca Giordano w 2015 r. Ten drugi powołany został także na dodatkowe stanowisko dyrektora produkcji i łańcucha dostaw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.