28.05.2014/12:53

Dyskont Czerwona Torebka rozszerza asortyment

Do Dyskontów Czerwona Torebka wchodzi oferta produktów świeżych. Warzywa i mrożonki są już dostępne we wszystkich trzynastu placówkach.

Oferta będzie dostępna we wszystkich nowo otwieranych sklepach należących do sieci. – Staramy się na bieżąco obserwować potrzeby klientów i wprowadzać rozwiązania, które sprawią, że oferta dyskontów będzie dopasowana do ich wymagań – mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka. Oferta sklepów składa się wyłącznie z produktów markowych, znanych producentów w cenach jak w hurtowni. Spółka Czerwona Torebka nie wprowadza marki własnej. W Dyskontach dostępne są m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, produkty paramedyczne, a od niedawna także świeże pieczywo, owoce i warzywa oraz mrożonki. W sklepach należących do sieci, klienci mogą zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.