21.05.2020/14:04

Dzień Matki w Biedronce i Lidlu: słodycze, kwiaty, praliny i… darmowe (prawie) ekspresy do kawy

Jak co roku, z okazji 26 marca, sieci handlowe przygotowują promocje na produkty, które podarować można matkom z okazji ich dnia. Nie zabrakło ich oczywiście w najbardziej popularnych dyskontach – Lidlu i Biedronce. Co oferują w tym roku?

Biedronka postanowiła zaoferować klientom ekspresy do kawy DeltaQ, które z kartą Moja Biedronka dostępne będą za darmo, oczywiście pod pewnymi warunkami. Przy zakupie ekspresu klienci otrzymają voucher o  jego równowartości, czyli na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji – ze spieniaczem do mleka lub bez. Vouchery będą ważne do 10 czerwca 2020 r. w sieci sklepów Biedronka. Do ekspresu dokupić można porcelanowe filiżanki.

W Biedronkach nie zabraknie także kwiatów ciętych, czy np. storczyków. Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci z kolei, drugi produkt jest 52 proc. tańszy - cena za jedno opakowanie to tylko 10,99 zł. Praliny Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection dostępne są w cenie 24,99 zł/opakowanie (300 g. i 269 g.).  W promocji znajdą się także kosmetyki.

Na storczyki, praliny i kosmetyki stawia także Lidl, który reklamuje te produkty w telewizyjnych spotach. Wybrane praliny dostępne są w 50 proc. niższych cenach. Promocja dotyczy zarówno marek własnych, jak i pralin Milka, Rafaello czy Wedel.

W promocji pojawiły się także kosmetyki ekologiczne polskiej marki Vianek czy Lirene, samoopalacze, kremy z filtrem, a także szeroki wybór kosmetyków kolorowych. Krem z koenzymem Q10 marki Cien dostępny będzie w promocyjnej cenie 3,99

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.